Dikey Media Tv

Dikey Media TV; reklam, bilgilendirme, mesajlarınızı veya interaktif bir uygulamanızı görüntüleme, yönetme imkanı sağlayan yazılım teknolojisinin genel adıdır.

Dikey Media TV Nedir? Sorusu en basit cevabı ile; günümüz teknoloji çağında sokakta yürürken veya herhangi bir bina içerisine girdiğimizde bizleri karşılayan, bizlere çeşitli mesajlar veren farklı büyüklüklerde de olabilen ekranların, bir televizyon kanalıymış gibi çalışmasını sağlayan yazılım teknolojisinin genel ismidir.

Dikey Media TV; reklam, bilgilendirme veya mesajlarınızı televizyon, küçük toplantı ekranları veya dokunmatik ekranlar gibi, tüm görüntülüme donanımlarını ister genele açık olan yerlerde ister sadece bir kurum içerisinde personele veya hedef kitlenize gösterim yapmanızı sağlar. Bu gösterimi görüntülüme donanımlara kurulacak yazılım ile sağlayabilirsiniz.

Dikey Media TV Avantajları

  • Tetikleyicilere anında yanıt veren gerçek zamanlı içerik değişikliği
  • İçeriksel içeriklerin merkezi kontrolü
  • İlgi çekici, eğlenceli ve güncel dinamik ekran içeriği
  • Geliştirilmiş kampanya ve pazarlama analizleri
  • İlgi çekici, eğlenceli ve güncel dinamik ekran içeriği

Bölünmüş ekran teknolojisinin yanı sıra çoklu ekran teknolojisi ile birlikte, benzer konularda önemli gelişmeler yaşanmıştır. Kapalı devre yayın sistemi ile birlikte kusursuz bir ekran projesi, gerçekten makul yatırımların ve avantajların sonuçlarını göstermektedir. Çok sayıda insanın faydalanmak istediği bu sistemden, özellikle uygun fiyatlarda faydalanmak ve avantajları bir reklam fırsatı şeklinde yorumlamak mümkün olmaktadır.

Bu yazılım 4691 sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu uyarınca Selçuk Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde geliştirilmiştir.

Yazılımın Kullanımı

Ürün .apk’ sı indirildikten sonra Google Play’ de mevcut olan lisans yazılımı indirilerek gerekli olan lisans alma işlemi yapıldıktan sonra kullanılabilir. Gerekli olan lisanslama işlemi yapıldıktan sonra sizinle irtibata geçilerek gerekli olan bilgilendirmeler yapılacaktır.